Moskitiery

MOSKITIERY OKIENNE , DRZWIOWE

Moskitiery są skutecznym, coraz bardziej popularnym, a jednocześnie estetycznym rozwiązaniem, stosowanym do zabezpieczania przed owadami, gryzoniami oraz różnego rodzaju pyłkami, a nawet nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Składają się z aluminiowej ramy i naciągniętej siatki antyinsektowej. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej . Mogą być montowane do okien, drzwi, okien balkonowych oraz drzwi tarasowych. Proste w montażu, wykonane z estetycznej, trwałej siatki, doskonale spełniają funkcję ochronną.

 

 

Dostępne kolory ramek :

  • biały(RAL9016),
  • brąz czekoladowy (RAL8017)
  • ciemny brąz (RAL8022)
  • brąz orzech (RAL8028)
  • złoty dąb struktura drewna,
  • mahoń struktura drewna.
  • Orzech struktura drewna

 

 

 

NOWOŚĆ :

  • Antracyt ( RAL 7016)
  • Kremowy( RAL 9001)


Siatka w włókna szklanego w kolorze szarym

Charakterystyka systemu:
nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profil moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o grubości 0,6 mm, o przekroju prostokąta z wargą maskującą, . Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać moskitierę w dowolnym kolorze RAL

 


Moskitiery drzwiowe

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, . Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru szarego . Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości płytą z poliwęglanu. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej.

 

 

Kontakt: Tel. +48 698 373 945      Email: dsb@dsb-krakow.pl