Fasady i ogrody zimowe

FASADY

Konstrukcja fasad i ścian osłonowych firmy DSB  opiera się na profilach z aluminium izolowanego, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną oraz szczelną barierę dla ulicznego gwaru. Proponujemy wybór pomiędzy systemem słupowo-ryglowym i systemem ścian modułowych. Nasze ściany i fasady aluminiowe cechują wyjątkowe parametry statyczne, pozwalające na uzyskanie bogactwa form, których charakter można kształtować m.in. poprzez wybór rodzaju szklenia – szybami refleksyjnymi, termoizolacyjnymi, akustycznymi lub szkłem weneckim. Rozwiązania znajdują także zastosowanie do konstrukcji przestrzennych oraz przeszkleń dachowych, zapewniających dodatkowe doświetlenie pomieszczeń i nadanie im niepowtarzalnego klimatu.

Do produkcji fasad i ścian osłonowych wykorzystujemy systemy Aluprof MB-SR50 (w tym z tzw. poziomą i pionową linią), Aluprof MB-SR50EFEKT oraz Aluprof MB-SG50 oraz MC Wall firmy Aliplast.

 

OGRODY ZIMOWE

Proponujemy konstrukcje o bardzo szerokim zakresie zastosowań, łączące solidność, trwałość i łatwość montażu z wyjątkową elegancją, wysoką izolacyjnością termiczną i odpornością na czynniki atmosferyczne.

Nasze ogrody zimowe przystosowane są do wypełnień ze szkła zespolonego lub poliwęglanu komorowego. Dostępne w kilku wariantach połączeń, zapewniają szeroki wybór listew maskujących oraz możliwość instalowania profili i elementów ornamentowych.

Oferujemy rozwiązania z możliwością łączenia z dostępnymi na rynku modelami okien i drzwi z PCV, aluminium oraz drewna, zgodne z licznymi systemami przesuwnymi i okienno-drzwiowymi. Na życzenie klienta, konstrukcje mogą dodatkowo zostać wzmocnione profilami aluminiowymi lub stalowymi.
W ofercie także systemy bez izolacji termicznej.

Nasze ogrody zimowe oparte są na cenionych systemach TS serii Veranda, Reynaers CR 120 oraz systemy Aliplast Aliver.

Aliplast Aliver

Wymagane właściwości termoizolacyjne zapewnia zastosowanie konstrukcyjnej przekładki termicznej. System wykorzystuje krokwie pośrednie i skrajne pozwalające na płynne łączenie ze ścianami pionowymi. Przegubowe połączenie w kalenicy i okapie umożliwia regulowanie kąta pochylenia dachu w przedziale od 5 do 45°. Profile okapowe – zintegrowane z rynną lub bez rynny.

Systemy Aliplast Aliver są przystosowane do wypełnień ze szkła zespolonego lub poliwęglanu komorowego. Zapewniają szeroki wybór listew maskujących oraz możliwość instalowania profili i elementów ornamentowych. Konstrukcje mogą być dodatkowo wzmacniane profilami aluminiowymi lub stalowymi.

 

Kontakt: Tel. +48 698 373 945      Email: dsb@dsb-krakow.pl